Otázky a odpovede

Prečo neposielate na dobierku?

Túto službu budujeme z dobrovoľných príspevkov. Našu evanjelizačnú službu robíme predovšetkým s vierou a dôverou, že Boh bdie nad každou udalosťou. Preto dôverujeme aj našim korešpondentom, že nezneužijú naše zásielky, aj keď nie sú zaslané na dobierku.


Akým spôsobom prebieha platba?

Platba prebieha bankovým prevodom (z účtu na účet). V balíku ktorý obdržíte poštou, nájdete všetky potrebné údaje k platbe. Na zloženke nájdete variabilný symbol a číslo balíka, ktorý môžete dať do kolónky „správa pre prijímateľa“. Číslo zaslaného balíka je v nasledovnej forme: SK(krajina)17(rok)01(mesiac)070(poradové číslo)

Bankové spojenie
VÚB banka a.s.
IBAN: SK19 0200 0000 0000 2983 0112
BIC: SUBASKBX
Číslo účtu: 29830112/0200

Špecifický symbol podľa Vášho želania:
Špec. symbol 01 fond služby slovenskou literatúrou
Špec. symbol 02 fond služby maďarskou literatúrou
Špec. symbol 03 fond režijných nákladov
Špec. symbol 04 fond mzdových nákladov
Špec. symbol 05 fond pre podporu misionárov


Aká je doba dodania tovaru?

Objednávky na Slovensku sa zvyčajne vybavia do 3 dní. Objednávky v zahraničí najneskôr do 5 dní.


Čo sa stalo s mojim účtom na starej stránke?

Váš účet zo starého kníhkupectva sa presunul do nového, vrátane všetkých Vašich osobných údajov. Doporučujeme Vám však skontrolovať si ich.


Na čo mi slúži zákaznícky účet?

Zákaznícky účet slúži pre rýchlejší nákup keďže naše kníhkupectvo si pamätá Vaše údaje (Meno, Adresu, atď). Vo svojom účte taktiež nájdete prehľad svojich objednávok a stiahnutích titulov.


Ako si založím zákaznícky účet?

Zákaznícky účet si môžete jednoducho založiť cez krátky registračný formulár, prípadne si ho môžete založiť aj počas objednávkového procesu.


Nepamätám si meno/heslo, ako ďalej?

V prípade straty svojho hesla si ho môžete obnoviť zadaním Vašej emailovej adresy. Následne Vám zašleme odkaz pre vytvorenie nového hesla cez email. Stačí ak poznáte svoje užívateľské meno alebo heslo.


Máte ďalšie otázky?

Stránku priebežne aktualizujeme na základe Vašich otázok. Ak by ste svoju odpoveď na tejto stránke nenašli, neváhajte nás kontaktovať cez podpora@msejk.sk, veľmi radi Vám odpovieme na všetky otázky.www.essay-online.com